Ödeme Seçenekleri
Menu
Sepet

Ödeme Seçenekleri

Ödemeyi Eft/Havale yoluyla yapabilir miyim?

www.ozelgun.com.tr ’da Eft/Havale ile ödeme seçeneği bulunmamaktadır.

Banka kartı ile ödeme yapabilir miyim?

www.ozelgun.com.tr ’da 3D Secure sistemi kullanılabilen banka kartlarıyla güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

MasterPass nedir?

Masterpass, Mastercard'ın dijital ödeme çözümüdür. Kart bilgilerinizi tek bir güvenli alt yapıda saklar ve internete bağlı tüm cihazlarda her seferinde ödeme kartı bilgisi girmeden hızlıca ödemelerinizi yapmanızı sağlar.

MasterPass’e nasıl üye olabilirim?

Ödeme ekranında banka kartı/kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra ‘Kart bilgilerimi MasterCard altyapısında saklamak ve bir sonraki alışverişimde tekrar kullanmak istiyorum’ kutucuğunu işaretleyerek üye olabilirsiniz. Masterpass kullanıcı adınız kayıt esnasında verdiğiniz cep telefonu numaranızdır. Ödeme esnasında yapılan kayıt işlemi sonrasında Masterpass hesap şifreniz, kayıt için kullandığınız cep telefonuna kısa mesaj olarak gönderilecektir.

Kredi kartı ile taksitli alışveriş yapabilir miyim?

Axess, Cardfinans, Hsbc Advantage ve Bonus özellikli bütün kredi kartlarınızla en fazla 12 taksite kadar taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi veya banka kartım yok, Alışveriş yapabilirmiyim ?

Daha önceden sisteme tanımlı açık paranız var ise, açık paranızı kullanarak kredi veya banka kartı olmaksızın alışveriş yapabilirsiniz. Açık paranız bulunmuyor ise, kredi kartı veya banka kartınız olmadan alışverişi gerçekleştiremezsiniz.